Październik 2012
P W Ś C P S N
    lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Odwiedziny:)
  • Wszystkich wizyt: 6487
  • Dzisiaj wizyt: 4
  • Wszystkich komentarzy: 229
Nie kopiować!
Zdjęcia przedmiotów zamieszczonych na blogu i ich opisy są moją własnością. Kopiowanie zarówno ich całości, jak i części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz.U.94 Nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170)
Kategorie

Muszlakowie / The Shells

Cześć! :) postanowiłam pisać też po angielsku żeby szlifować swoje umiejętności ;)

Hi!:) I decided to write in englich too, becouse I want to grind my skills ;)

Wczoraj patrzyły na mnie muszle i tak patrzyły i patrzyły i wypatrzyły:) skusiły mnie i poswatała Pani Muszlakowa:) pierwszy raz robiłam coś takiego:)

Yesterday the shells was looking at me and looking and they saw:) they lured me and Lady Shelly was created:) first time I did something like that:)

Postawiłam ją na półce i tak stała samotna bidulka a te muszelki znów na mnie patrzą:D no to niewiele myśląc dziś powstał Pan Muszlak:) tak dla towarzystwa;)

I put her on the shelf  and she stand so lonley, and the shells are looking at me again:D so not much thinking today I was made Mister Shell:) just for companionship;)

więc teraz mam już panią i pana Muszlaków:) mam nadzieję że nie będzie im smutno na półce samym bo nie mam małych muszelek na małe Muszlątka;) ale nie przedłużając, tak oto prezentują się Państwo Muszlakowie:D

so now I have Mister and Lady Shelly:) I hope that they won’t be lonley on the shelf, becouse I haven’t got small shells for little Shellies;) but not extending, that is the Mr. and Mrs. Shells:D

2 Odpowiedzi na Muszlakowie / The Shells

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>